UZMAN TAVSİYELERİ

Şişli Meslek Yüksekokulu Kariyer Merkezi’nin düzenlediği online seminerin konuğu Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa İnsan Kaynakları Sorumlusu Lokman Tosun’du. Kariyer Merkezi Birim Müdürümüz Bülent Turan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen seminerin konusu “Sağlık Sektöründe İşe Alım Süreci” idi.

Kariyer Merkezi’mizin hazırladiğı “Pandemi İle Nasıl Başa Çıkacağız?” adlı seminerde İnsan Kaynakları Sıstem ve Kariyer Danışmanı, İCF/ ACC Akredite Koç Berna Gürsel’i konuk ettik. Öğrencilerimize pandemi döneminde kariyer planlaması ve iş başvuruları hakkında bilgiler veren seminerin moderatörü Kariyer Merkezi Birim Müdürümüz Bülent Turan’dı.

Kariyer Merkezimizin gerçekleştirdiği online seminerlerin bu haftaki konuğu İnsan Kaynakları Danışmanı Sinem Işık’tı. Kariyer Merkezi Birim Müdürümüz Bülent Turan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen seminerde işe başvuru süreci, mülakatta neler yapılmalı ve özgeçmiş nasıl hazırlanmalı konusunda Sinem Işık’ın bilgi ve tecrübelerini dinledik.

Kariyer Merkezimizin düzenlediği “İş Arama ve Özgeçmiş Hazırlama” adlı seminerde İnsan Kaynakları Sistem ve Kariyer Danışmanı, ICF/ACC Akredite Koç Berna GÜRSEL’i konuk ettik. Öğrencilerimize iş arama süreci ve özgeçmiş hazırlama hakkında bilgiler veren seminerin moderatörü Kariyer Merkezi Birim Müdürümüz Bülent Turan’dı.
 
Kariyer Merkezimizin düzenlediği online seminerlerin bu haftaki konuğu Kariyer Koçu ve Eğitmen Zuhal Yiğit’ti. Kariyer Merkezi Birim Müdürümüz Bülent Turan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen seminerin konusu “Her Yaşta ve Herkes İçin Kariyer Yönetimi”ydi.
Kariyer Merkezimizin düzenlediği online seminerlerin bu haftaki konuğu Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı Dr. Abdülrezzak Çil’di. Kariyer Merkezi Birim Müdürümüz Bülent Turan’ın moderatörlüğündeki seminerin konusu “Kariyer Kararsızlığı Nasıl Giderilir?” oldu.
Kariyer Merkezimizin düzenlediği ve moderatörlügünu Kariyer Merkezi Birim Müdurumuz Bülent Turan’ın yaptiği online seminerlerin bu haftaki konuğu Ebebek İnsan Kaynakları Direktörü Nisa Dizdar oldu.
CV Hazırlarken Dikkat Etmeniz gereken 13 Nokta Kariyer Merkezimizin düzenlediği çevrimiçi seminerlerin bu haftaki konuğu Saray Bisküvi ve Gıda San.A.Ş. İnsan Kaynakları Grup Müdürü Ahmet Koşkan’dı. Ahmet Koşkan, öğrencilerimiz ve mezunlarımız için CV hazırlama ve iş mülakat süreçleri hakkında bilgi verdi.